ogłoszenia o wakatach

Praca w biurze rachunkowym

Poniżej znajdują się informacje o bieżących naborach.

Specjalista ds. kadr i prac.

Biuro Rachunkowe LOGOS poszukuje osoby na stanowisko kadrowej/kadrowego.

Opis stanowiska

  • obsługa klientów biura rachunkowego w zakresie kadr
  • samodzielne sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej (umowy o pracę, umowy zlecenia, świadectwa pracy, aneksy do umów, zaświadczenia o zarobkach itd.)
  • prowadzenie i archiwizacja akt
  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac
  • sporządzanie i wysyłka deklaracji PIT11, PIT4, PIT8AR, GUS, PFRON
  • ewidencja zwolnień lekarskich i urlopów wypoczynkowych
  • nadzór nad ważnością badań lekarskich pracowników, wydawanie skierowań
  • sporządzanie i wysyłka zbiorczych deklaracji ZUS, ZUS DRA/RCA/RSA
  • zgłaszanie/wyrejestrowywanie pracowników do ubezpieczeń społecznych w ZUS (ZUA, ZWUA, ZCNA)
  • obsługa programu Płatnik oraz Comarch Optima
  • współpraca z Urzędami Pracy
  • sporządzanie pism do powiązanych instytucji

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na tym samym lub podobnym stanowisku
  • znajomość oprogramowania Płatnik i/lub Comarch Optima
  • znajomość Prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień związanych z czasem pracy
  • samodzielność, dokładność i zaangażowanie

Co oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie z siedzibą w centrum Wyszkowa
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • przyjazną atmosferę pracy i możliwości rozwoju

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem 609 149 830.